Ноутбук Acer Predator Helios Neo 14 U9-285H/32GB/1TB/W11 RTX5060 (PHN14-71 NH.QUXEP.002)
80 947 ₴
- В наявності
- Код: PHN14-71 NH.QUXEP.002
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Швидкість на базі штучного інтелекту.
Мобільні відеокарти серії GeForce RTX™ 50 оснащені ноутбуками графікою NVIDIA та
Динамічне 3-зонне
Ноутбук Acer Predator Helios Neo 14 U9-285H/32GB/1TB/W11 RTX5060 (PHN14-71 NH.QUXEP.002)
Гарантія 24 місяці Термін доставки 3-6 днів
Клавіатура - Латинь (Eng) : Робимо оригінальне лазерне гравіювання ENG+UA 550 Грн
Встановлюємо Windows 11 Pro+ Officce 650 ГРН
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 9 285H (16 ядер, 16 потоків, 2,50–5,40 ГГц, 24 МБ кешу) |
|---|---|
| Кількість оперативної пам'яті | 32 ГБ (LPDDR5x, 6400 МГц) |
| Максимальна підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 Гб |
| Кількість слотів пам'яті (загальна / вільна) | 0/0 (пам'ять впаяна) |
| Місце для додаткового внутрішнього накопичувача | - |
| M.2 PCIe SSD | 1024 ГБ |
| Вбудовані оптичні накопичувачі | відсутні |
| Тип екрану | Матовий, світлодіодний, IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Діагональ екрану | 14,5 дюймів |
| Роздільна здатність екрану | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Графічна карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 100W |
| Розмір пам'яті відеокарти | 8000Мб GDDR6 |
| звук | Вбудовані стереодинаміки Вбудовані 2 мікрофони |
| Веб-камера | HD |
| зв'язок | LAN 1 Гб/с Wi-Fi 6E Bluetooth 5.3 |
| Види входів / виходів | USB 3.2 Gen. 1 - 2 шт. USB Type-C (з DisplayPort) - 1 шт. USB4 Type-C (з Thunderbolt™ 4) – 1 шт. HDMI 2.1 - 1 шт. Зчитувач карт пам'яті MicroSD - 1 шт. Вихід для навушників/динаміків - 1 шт. |
| DC-in (введення живлення) - 1 шт. | |
| Операційна система встановлена | Microsoft Windows 11 Home |
| висота | 23,5мм |
| ширина | 363 мм |
| глибина | 239 мм |
| вага | 2.11 кг |
| Додаткова інформація | RGB клавіатура підсвічування окрема цифрова клавіатура Матриця зі 100% охопленням кольорів sRGB Технологія DLSS 4 Шифрування TPM |
| Прикріплені аксесуари | джерело живлення |
| гарантія | 12 місяців + можливість докупити гарантію |
HELIOS NEO 14 ШІ
Швидкість на базі штучного інтелекту.
Створено для домінування.

Зробіть крок у майбутнє з Predator Helios Neo 14 AI. Цей компактний ігровий пристрій зі штучним інтелектом створений для роботи в дорозі.
На борту ви знайдете процесор Intel® Core™ Ultra 9, відеокарту GeForce RTX™ 5060/5070 та 14,5-дюймовий 2K OLED або IPS LED дисплей, що змінює реальність. Потужність компактних ігор у вас під рукою.

Отримайте легендарну ігрову продуктивність із процесором Intel® Core™ Ultra 9 , який забезпечує неймовірно плавний ігровий процес та перспективні функції штучного інтелекту. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор для плавної потокової передачі, а Intel® Application Optimization™ точно налаштовує продуктивність у класичних іграх.

Надзвичайно швидкий та ємний SSD-накопичувач дозволяє миттєво завантажувати ігри, програми та файли
Мобільні відеокарти серії GeForce RTX™ 50
Мобільні відеокарти серії GeForce RTX™ 50 оснащені ноутбуками графікою NVIDIA та
тензорними ядрами RTX для прискорення продуктивності штучного інтелекту в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи провідні інструменти для моделей великих мов програмування (LLM), генеративного штучного інтелекту та створення візуальних ресурсів.

RTX. Увімкнено.
Абсолютно ідеальне трасування променів та штучний інтелект.
RTX — це найсучасніша платформа, що пропонує повноцінне трасування променів та методи нейронного рендерингу, які революціонізують спосіб гри та творчості. Понад 700 ігор та програм використовують RTX для створення реалістичної графіки з неймовірною продуктивністю, підтримуючи передові функції штучного інтелекту, такі як генератор кількох кадрів DLSS.

NVIDIA DLSS 4
Неймовірна швидкість. Відмінна графіка. Працює на базі штучного інтелекту.
DLSS — це революційний набір методів нейронного рендерингу, який використовує штучний інтелект для підвищення частоти кадрів, зменшення затримки та покращення якості зображення. Найновіша розробка, DLSS 4, пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, покращену реконструкцію променів та надвисокої роздільної здатності. Все це працює на графічних процесорах GeForce RTX™ серії 50 та тензорних ядрах п'ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — це найкращий ігровий досвід, що працює на хмарному суперкомп'ютері NVIDIA зі штучним інтелектом, який постійно покращує ігрові можливості вашого ПК.
Ви побачите кожну деталь
14,5-дюймовий дисплей Predator Helios Neo 14 забезпечує чітке та точне зображення незалежно від того, що ви робите. Ідеально підходить як для кіберспортивних змагань, де головне — зосередженість, так і для творчої роботи, де кожна деталь має значення.

П'яте покоління вентиляторів Aeroblade 3D
Розроблена для безперервної гри, наша вдосконалена система охолодження використовує технологію вентиляторів AeroBlade™ 3D 5-го покоління та термопасту з рідкого металу для забезпечення чудового розсіювання тепла та стабільної пікової продуктивності без шкоди для неї – незалежно від інтенсивності ігрових процесів.
Динамічне 3-зонне
RGB-підсвічування
Створений для геймерів у дорозі, Predator Helios Neo 14 AI має преміальний металевий корпус, який поєднує міцність з легкою конструкцією. Налаштовувана 3-зонна RGB-клавіатура та логотип Predator з підсвічуванням доповнюють образ, адже стиль важливий не менше, ніж потужність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core Ultra 9 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 14.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | RTX 5060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Веб-камера | Так |
| Кількість мегапікселів веб-камери | 1.0 Мп |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встроенный микрофон | Так |
| Встроенный сабвуфер | Так |
| Наличие колонок | Так |
| Подсветка клавиатуры | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 947 ₴










