Lenovo LOQ 15 i7-13700HX/16GB/512 RTX5060 (83JE00X3PB)




Lenovo LOQ 15 i7-13700HX/16GB/512 RTX5060 (83JE00X3PB)
Гарантія 12 місяців + є можливість розширити. Термін відправки 3-5 днів
Клавіатура - Латинь (Eng) : Робимо лазерне гравіювання (ENG+UA) - 550Грн
| Процесор | Intel® Core™ i7-13700HX (16 ядер, 24 потоки, 3,70–5,00 ГГц, 30 МБ кешу) |
|---|---|
| Кількість оперативної пам'яті | 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц) |
| Максимальна підтримувана кількість оперативної пам'яті | 32 Гб |
| Кількість слотів пам'яті (загальна / вільна) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 ГБ |
| Вбудовані оптичні накопичувачі | відсутні |
| Тип екрану | Mat, LED, IPS |
| Діагональний екран | 15.6 " |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 (повний HD)) 300 cd/m² |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графічна карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 100т |
| Розмір пам'яті відеокарти | 8 Гб GDDR7 |
| звук | Вбудовані стереодинаміки Вбудовані 2 мікрофони |
| Веб-камера | HD |
| зв'язок | LAN 1 Гбіт/с Wi-Fi 6 Bluetooth модуль |
| Види входів / виходів | USB 3.2 Gen. 1 - 1 шт. USB 3.2 Gen. 2 - 2 шт. USB Type-C (з DisplayPort і Power Delivery) - 1 шт. HDMI - 1 шт. RJ-45 (LAN) - 1 шт. |
| Вихід для навушників / вхід для мікрофона - 1 шт. | |
| DC-in (вхід живлення) - 1 шт. | |
| Операційна система встановлена | Dos, немає |
| висота | 25.3 мм |
| ширина | 398 мм |
| глибина | 276 мм |
| вага | 2,90 кг (з акумулятором) |
| Додаткова інформація | Клавіатура з підсвічуванням Біла клавіатура підсвічування Окрема цифрова клавіатура інтуїтивна сенсорна панель NVIDIA G-Sync |
| Матриця зі 100% колірним охопленням sRGB | |
| Прикріплені аксесуари | джерело живлення |
| гарантія | 12 місяців |
Lenovo LOQ 15 i7-13700HX/16 ГБ/512 RTX5060
Приготуйтеся до неймовірних вражень з ноутбуком Lenovo LOQ 15, який поєднує потужність найновішого процесора Intel i7-13700HX з передовою відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060. Це ідеальний вибір як для інтенсивних ігор, так і для професійного графічного дизайну, пропонуючи вражаючу швидкість і точність передачі кольорів.

Основні характеристики та переваги
Універсальний процесор Intel® Core™ i7-13700HX
Процесор Intel Core i7-13700HX з 16 ядрами та 24 потоками забезпечує неймовірну продуктивність, забезпечуючи безперебійну роботу найвимогливіших програм та ігор. З тактовою частотою до 5,00 ГГц цей ноутбук готовий впоратися з будь-яким завданням, яке ви йому поставите. Незалежно від того, чи ви створюєте графіку, редагуєте відео чи граєте в найновіші ігри, ви отримаєте продуктивність, на яку можете покластися.

Потужна відеокарта NVIDIA GeForce RTX 5060
Відкрийте для себе нові візуальні можливості з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 5060, яка забезпечує неперевершену якість зображення та ігрові ефекти. У поєднанні з технологіями DLSS 4 та NVIDIA G-Sync кожна сцена стає яскравою, а рухи неймовірно плавними. Крім того, 8 ГБ пам'яті GDDR7 забезпечують комфортну гру у роздільній здатності Full HD.

16 ГБ оперативної пам'яті DDR5
Завдяки 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5 ноутбук Lenovo LOQ 15 не лише справляється з вимогливими програмами, але й забезпечує комфортну багатозадачність. Швидке перемикання між програмами та мінімальні затримки є стандартними, що значно покращує комфорт роботи. Розширювана пам'ять до 32 ГБ забезпечує тривалу продуктивність у майбутньому.

144 Гц IPS-екран з роздільною здатністю Full HD
Оснащений 15,6-дюймовим матовим IPS-дисплеєм із частотою оновлення 144 Гц, цей ноутбук не лише забезпечує чудову якість зображення, але й створює ідеальні умови для ігор та роботи з графікою. Завдяки роздільній здатності 1920 x 1080 кожна деталь чітка, а 100% охоплення sRGB забезпечує яскраві та реалістичні кольори.

Зручні сполучення та сучасний зв'язок
Lenovo LOQ 15 пропонує повний набір портів, включаючи USB 3.2, HDMI 2.1 та USB Type-C з підтримкою DisplayPort, що спрощує підключення додаткових пристроїв. Вбудовані Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.2 забезпечують швидку передачу даних та стабільне інтернет-з’єднання. Це робить цей ноутбук ідеальним як для офісу, так і для подорожей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 17.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS LED |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | RTX 5060 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
- Ціна: 52 765 ₴



