Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7235HS/16GB/512/Win11 RTX3050 144Hz (83JC005VPB)
Lenovo LOQ-15 Ryzen 5-7235HS/16GB/512/Win11 RTX3050 144Hz (83JC005VPB)
Гарантія 24 місяці.
Клавіатура - Латинь (Eng) : Робимо оригінальне лазерне гравіювання ENG+UA - 550 Грн
Можливість збільшити гарантію до 36 місяців!
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7235HS (4 ядра, 8 потоків, 3.20–4.20 ГГц, 10 МБ кеш) |
|---|---|
| Кількість оперативної пам'яті | 16 ГБ (DDR5, 4800 МГц) |
| Максимальна підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 Гб |
| Кількість слотів пам'яті (загальна / вільна) | 2/0 |
| M.2 PCIe SSD | 512 ГБ |
| Вбудовані оптичні накопичувачі | відсутні |
| Тип екрану | Матовий, LED, IPS |
| Діагональний екран | 15.6 " |
| Роздільна здатність екрана | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графічна карта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Розмір пам'яті відеокарти | 6 ГБ GDDR6 |
| звук | Вбудовані стереодинаміки Вбудовані 2 мікрофони |
| Веб-камера | HD |
| зв'язок | LAN 1 Гбіт/с Wi-Fi 6 Модуль Bluetooth 5.1 |
| Види входів / виходів | USB 3.2 Gen. 1 - 3 шт. USB Type-C (з DisplayPort і Power Delivery) - 1 шт. HDMI - 1 шт. RJ-45 (LAN) - 1 шт. |
| Вихід для навушників / вхід для мікрофона - 1 шт. | |
| DC-in (вхід живлення) - 1 шт. | |
| Операційна система встановлена | Microsoft Windows 11 |
| висота | 23,9 мм |
| ширина | 360 мм |
| глибина | 258 мм |
| вага | 2,38 кг (з акумулятором) |
| Додаткова інформація | Клавіатура з підсвічуванням Військовий стандарт MIL-STD-810H Окрема цифрова клавіатура інтуїтивна сенсорна панель NVIDIA G-Sync |
| Прикріплені аксесуари | джерело живлення |
| гарантія | 24 місяці |
Lenovo LOQ-15
Lenovo LOQ-15 порадує своєю потужністю. Процесор AMD Ryzen 7000 в поєднанні з відеокартою NVIDIA GeForce RTX 30 дозволяє вільно грати, створювати і відкривати віртуальні світи. Незалежно від того, редагуєте ви відео чи відтворюєте останні назви, пристрій забезпечить вам плавність і ефективність. Це ідеальний вибір для людей, які потребують обладнання для спеціальних завдань.

Продуктивність на найвищому рівні
Ідеальне підключення будь-де
З Lenovo LOQ-15 ви завжди залишатиметеся онлайн. Завдяки технології Wi-Fi 6 ви можете розраховувати на швидке і стабільне підключення до Інтернету, незалежно від того, де ви знаходитесь. Вам не доведеться турбуватися про перебої в спілкуванні під час важливих онлайн-зустрічей або інтенсивних ігрових сесій. Ви зможете повністю сконцентруватися на тому, що важливо.

Унікальний візуальний досвід
Екран Full HD з матовим покриттям на Lenovo LOQ-15 забезпечує унікальний візуальний досвід. Кожна деталь буде чіткою, а кольори - яскравими та реалістичними. Матова поверхня виключає світлові відблиски, що дозволяє комфортно користуватися ноутбуком навіть в яскравих середовищах. Це обладнання, яке задовольнить як любителів кіно, так і професіоналів, які потребують акуратності в графічній роботі.

Професійні рішення
Оновлення екрана 144 Гц забезпечує плавне зображення. Ідеальне рішення для геймерів і любителів кіно.
HDCamera
HD-камера гарантує чіткі зображення під час відеодзвінків. Відмінна якість зображення в кожній ситуації.
Вбудований перемикач камери
Вбудований перемикач камери забезпечує конфіденційність. Ви можете легко захистити себе від небажаного запису.
Клавіатура з підсвічуванням
Клавіатура з підсвічуванням полегшує роботу в темряві. Стильне і функціональне рішення для нічних сов.
Зарядка через USB-C
Можливість заряджання через USB-C забезпечує зручність та універсальність. Зарядка пристрою стала простіше і практичніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Конструкція | Класичний |
| Ультрабук | Так |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Тип матриці | IPS LED |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Об`єм відеопам'яті | 6 GB |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
- Ціна: 34 770 ₴










