ШВИДКА ЗАРЯДКА
Насолоджуйтесь вихідною потужністю до 65 Вт з UGREEN X553, гарантуючи швидку зарядку всіх ваших пристроїв.
ЗАРЯДЖАННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ
Заряджайте до 3 пристроїв одночасно за допомогою 2 портів USB-C та 1 порту USB-A, забезпечуючи максимальну зручність.
ТЕХНОЛОГІЯ GANINFINITY
Відчуйте підвищену ефективність та компактний дизайн із удосконаленим чіпом GaNInfinity, який кардинально змінює ваш процес зарядки.
СУМІСНІСТЬ ІЗ БРЕНДАМИ
UGREEN X553 працює з різними популярними брендами пристроїв, що робить його універсальним рішенням для заряджання всіх гаджетів.
РОЗШИРЕНІ ФУНКЦІЇ БЕЗПЕКИ
Оснащений захистом від перегріву, короткого замикання, перевантаження, надструму та надмірної потужності, що забезпечує максимальну безпеку.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ КЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮ
Автоматично регулює потужність заряджання підключеного пристрою, оптимізуючи продуктивність та захист.
ПІДТРИМУЄ КІЛЬКА ПРОТОКОЛІВ ШВИДКОГО ЗАРЯДЖАННЯ
Сумісний з QC, PD, AFC, PPS та Apple 5 V/2,4 A, що робить його придатним для широкого спектру пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3.25 A |
| Выходное напряжение | 20 V В |
| Выходная мощность | 65 W Вт |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Nexode S |
| Колір | Space-Gray |
| Быстрая зарядка | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 1 035,82 ₴




