ASUS TUF Gaming F16 i7-14650HX/32GB/1TB RTX5070 165Hz (FX608JPR-I7161)
ASUS TUF Gaming F16 i7-14650HX/32GB/1TB RTX5070 165Hz (FX608JPR-I7161)
Гарантія 24 місяці.
Клавіатура - Латинь (Eng) : Робимо лазерне гравіювання (ENG+UA) - 550Грн
Встановлюємо Віндовс 11 про
| процесор | Intel® Core™ i7-14650HX (16 ядер, 24 потоки, 2,20–5,20 ГГц, 30 МБ кешу) |
|---|---|
| Кількість оперативної пам'яті | 32 Гб ( DDR5, 5600 МГц) |
| Максимальна підтримувана кількість оперативної пам'яті | 64 Гб |
| Кількість слотів пам'яті (загальна / вільна) | 2/0 |
| Диск SSD M.2 PCIe | 1000 ГБ відсутні |
| Вбудовані оптичні накопичувачі | |
| Місце для додаткового внутрішнього накопичувача M.2 PCIe | Можливість встановлення додаткового диска M.2 PCIe |
| Тип екрану | Матовий, світлодіодний, IPS |
| Діагональний екран | 16 " |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Частота оновлення крану | 165 Гц |
| Графічна карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Розмір пам'яті відеокарти | 8 ГБ GDDR7 |
| звук | Вбудовані стереодинаміки Вбудовані 2 мікрофони |
| зв'язок | LAN 1000 Mbps Wi-Fi 6Е Bluetooth модуль 5.2 |
| Види входів / виходів |
USB 3.2 Gen. 1 - 2 шт. |
| RJ-45 (LAN) - 1 шт. | |
| Вихід для навушників/вхід для мікрофона - 1 шт. | |
| DC-in (вхід живлення) - 1 шт. | |
| Операційна система встановлена | Без системи |
| висота | 24.9 мм |
| ширина | 354 мм |
| глибина | 251 мм |
| вага | 2,2 кг (з акумулятором) |
| Додаткова інформація | Спеціальна цифрова клавіатура Інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель із підтримкою кількох дотиків |
| NVIDIA G-Sync | |
| Прикріплені аксесуари | Блок живлення |
| гарантія | 24 місяці |
ASUS TUF Gaming F16
ASUS TUF Gaming F16 – це ноутбук, який поєднує високу продуктивність із міцністю, що відповідає військовому стандарту. Він ідеально підходить для ігор, роботи та повсякденних завдань. Завдяки сучасному процесору Intel та потужній відеокарті NVIDIA він легко справляється з вимогливими іграми та програмами. Ноутбук пропонує зображення у форматі Full HD+ з частотою оновлення 165 Гц та часом відгуку 3 мс. Підтримка технології NVIDIA G-SYNC забезпечує гру без затримок та ривків. Дисплей точно відтворює кольори для кращого візуального досвіду під час роботи та гри.

Влада змінювати правила гри
Холодна голова в будь-якій ситуації
ASUS TUF Gaming F16 оснащений сучасною системою охолодження. Вона використовує два вентилятори нового покоління та повнорозмірний радіатор. Під час виконання незначних завдань ноутбук може працювати абсолютно безшумно. За потреби система автоматично активує вентилятори для ефективного розсіювання тепла. Тонкі ребра радіатора та покращений повітряний потік допомагають підтримувати низькі температури навіть під великим навантаженням, забезпечуючи стабільну та тиху роботу.

Екран, готовий до всього
Ноутбук дозволяє вам самостійно нарощувати оперативну пам'ять та місце для зберігання даних. Він підтримує швидкі модулі DDR5 та твердотільні накопичувачі PCIe, що дозволяє легко налаштувати його відповідно до ваших потреб. Завдяки довговічному акумулятору ви можете використовувати пристрій протягом тривалого часу без підзарядки. Швидка зарядка через USB-C додає зручності щоденному використанню. Ноутбук легкий і тонкий, а його міцна конструкція відповідає стандартам військової міцності. Ви можете легко покласти його в сумку та взяти з собою.

Грайте та працюйте без обмежень
Великий екран із високою частотою оновлення гарантує плавне та чітке зображення. Кольори природні, а деталі чіткі, що покращує враження від ігор та перегляду фільмів. Клавіатура з RGB-підсвічуванням спрощує керування. Великий тачпад є точним та чуйним. Кілька портів, включаючи Thunderbolt™ 4 та HDMI, дозволяють легко підключати інші пристрої. Два динаміки з підтримкою Dolby Atmos та технологією шумозаглушення забезпечують чистий та чіткий звук. Додаток Armoury Crate також дозволяє налаштувати ноутбук відповідно до ваших потреб.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 64 GB |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 16 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Частота оновлення екрану | 165 Гц |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Інтегрований і дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Об`єм відеопам'яті | 8 GB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подсветка клавиатуры | Так |
- Ціна: 75 030 ₴








